URLOP
Szanowni Klienci W dniach 11.08-23.08.2023 przebywamy na urlopie. Zamówienia realizowane będą po tym terminie.
O firmie

                              Witamy w sklepie PrezentyMuzyczne.pl

      Czy szukaliście kiedyś prezentu dla muzyka, lub prezentu związanego z muzyką? W sieci i stacjonarnych sklepach muzycznych jest dużo ciekawych prezentów i gadżetów, jednak najczęściej stanowią one jedną z wielu zakładek na stronie internetowej sklepu, lub jedną z wielu półek z sklepie stacjonarnym. Znalezienie zatem odpowiedniego prezntu często wiąże się z wielogodzinnym brnięciem przez gąszcz sklepów, aukcji i adresów.          

        Sklep PrezentyMuzyczne.pl powstał z myślą o muzykach, ich otoczeniu, jak również osobach zainteresowanych muzyką. Jest jedną z form działalności Agencji Artystycznej TON, która w toku swojej codziennej działalności współpracuje z muzykami, zespołami muzycznymi, organizatorami imprez, jak też styka się z ludźmi o szeroko pojętych zainteresowaniach i inspiracjach muzyką. Stąd doskonałe rozeznanie w potrzebach tej grupy społecznej.

    Jako, że sklep rozpoczyna działalność, nie sugerujcie się ilością obecnie dostępnego asortymentu, którego systematycznie przybywa. Nawiązaliśmy kontakty z producentami w Indonezji, Włoch, Szwecji, Ameryki południowej, oraz Chin i po przeprawach urzędowo-biuroktaryczno-celnych nasza agencja ma pełną zdolność legalnego impotru towarów z całego świata.

        Jeżeli chodzi o import elektroniki takiej jak pamięci przenośne USB (pendrivy) metronomy, tunery, czy jakiekolwiek urządzenia elektroniczne - zaopatrujemy się wyłącznie u producentów posiadających certyfikaty dopuszczające urządzenia do impotru i obrotu na terenie Unii Europejskiej. Co z tego wynika?  A choćby to, że na wszystkie urządzenia dajemy gwarancję, czy to, że używając naszego pendriva po pół roku w dziwny sposób nie stracicie z niego wszystkich danych , jak często ma to miejsce w przypadku pamięci masowych kupowanych na allegro z jedynym kryterium wyszukiwania jakim jest cena :)

       Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie w zakresie asortymentu, oraz propozycje współpracy z producentami muzycznych upominków - szczególnie tych z duszą - wykonywanych ręcznie.

 

                                                                      ZAPRASZAMY

 

 

          

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl