Producenci

Muzycy uwielbiają swoje instrumenty, dlatego nie tylko na nich grają, ale również pielęgnują je, rozmawiają o nich, modyfikują je, czytają o nich, słowem – interesują się wszystkim co dotyczyłoby ich instrumentu. Jako przykład mogą posłużyć gitarzyści, których jest coraz więcej. Dowodem na to mogą być wyrastając jak grzyby po deszczu fora i serwisy poświęcone gitarze.
       Jeżeli znamy kogoś kto gra na gitarze i kto w najbliższym czasie będzie obchodził urodziny, imieniny lub inne święto, wówczas warto pomyśleć o odpowiednim prezencie dla niego.
       Dobrym pomysłem będzie prezent związany z pasją, ale nie trzeba od razu kupować komuś nowego instrumentu. Warto jednak wybrać coś z oferty akcesoriów gitarowych, w której znajdziemy wiele przydatnego sprzętu. Przykładem mogą być kostki gitarowe i korbki do strun, które łącznie mogą stanowić ciekawy zestaw. Również uchwyt na kostki pasuje do takiego zestawu, ponieważ każdy gitarzysta dobrze wie, że kostki mają tendencję do gubienia się, a taki uchwyt może rozwiązać ten problem. Jeżeli przyszły obdarowany gustuje w gatunkach muzycznych takich jak blues, rock czy country, wówczas ciekawą alternatywą dla kostek może być slide gitarowy, czyli chromowana rurka, którą należy założyć na palec lewej dłoni i przesuwać nią po powierzchni szarpniętej struny. Dzięki temu niepozornemu przedmiotowi można uzyskać bardzo charakterystyczne brzmienie, a sam slide, choć jest tani, bez wątpienia w dużym stopniu wzbogaci możliwości brzmieniowe gitary.
       Wybór produktów w sklepie jest bardzo szeroki, dlatego każdy znajdzie w nim coś dla siebie, a jeżeli szukamy prezentu dla kogoś kto gra na gitarze, wówczas doskonałym wyborem będą akcesoria gitarowe.

Struny Elixir 12050   10-46 Struny Elixir 12050 10-46
Producent: Elixir
Cena: 43,00 zł
zobacz więcej
Chromowany slide do gitary Chromowany slide do gitary
Producent: JoJo
Cena: 25,00 zł
szt.
zobacz więcej
Struny Elixir do gitary akustycznej  12-53 Struny Elixir do gitary akustycznej 12-53
Producent: Elixir
Cena: 59,00 zł
zobacz więcej
Struny Elixir 12102  11-49 Struny Elixir 12102 11-49
Producent: Elixir
Cena: 47,00 zł
zobacz więcej
Korbka do zmiany strun Korbka do zmiany strun
Producent: Alice
Cena: 5,00 zł
szt.
zobacz więcej
Koska Gibson Koska Gibson
Producent: Gibson
Cena: 1,50 zł
szt.
zobacz więcej
Kostka Fender Kostka Fender
Producent: Fender
Cena: 1,50 zł
szt.
zobacz więcej
Metronom/tuner gitarowy Metronom/tuner gitarowy
Producent: JoJo
Cena: 39,00 zł
szt.
zobacz więcej
Tuner gitarowy JT-01 Tuner gitarowy JT-01
Producent: JoJo
Cena: 23,00 zł
szt.
zobacz więcej
Uchwyt na kostki do gitary Uchwyt na kostki do gitary
Producent: Alice
Cena: 4,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl